Vírivé bazény

Úvod VÍRIVÉ BAZÉNY

Vírivé bazény nazývané tiež jacuzzi sú najvhodnejšia alternatíva za vonkajší bazén. Pokiaľ chcete skôr relaxáciu a udržať si zdravý životný štýl, je práve vírivka pre Vás to najlepšie riešenie. Masážna vírivka sa stane ideálnym miestom pre hydroterapiu čo potvdzuje aj zdravotná prospešnosť víriviek.

Všetky naše vírivky môžete umiestniť ako nadzemný vírivý bazén alebo zabudovať na terase, či záhrade podľa vašich predstáv. Najlacnejšia vírivka pre 2 osoby je cenovo najdostupnejšia. V ponuke aj veľké vírivé bazény až pre 7 osôb. Akrylátové vírivky od nás disponujú niekoľkými hydromasážnymi čerpadlami, vlastnou filtráciou a slúžia aj ako nadzemné vírivé bazény pre deti. Cena laminátovej rezidenčnej vírivky sa odvíja od jej veľkosti, množstva hyrdomasážnych trysiek, výkonu vodného a vzduchového čerpadla.

Vírivý bazén z nášho obchodu, ako aj bežne cenovo dostupná akrylátová rezidenčná vírivka disponuje viacerými faktormi kvality. Vnútorná protišmyková škrupina vírivého bazéna vyrobená z odolného akrylátového termoplastu jemného na dotyk "Soft Touch". Americké vírivky Viking Spas majú doživotnú záruku na škrupinu. Plastové debnenie odolné voči vlhkosti z drevoplastu „Wika Shield“ v šedom a hnedom prevedení. Riadiaci systém hydromasážnej vane a titánový ohrev vody vo vírivkách zabezpečuje značkový americký systém Balboa. Súčasťou technológie vírivej vane je revolučná prevádzka s integráciou smartphone a multimediálneho audio systému.

Predávame vírivky pre pripojenie na štandardné napätie 220-240V alebo 380V prevádzku. Ak sa rozhodnete kúpiť vírivku v našom obchode, jej súčasťou je ľahko dostupný samostatný istič a prúdový chránič pre nenáročnosť na elektrické pripojenie. Možno Vás zaujme aj článok 

 

Novinka americká virivá vaňa Viking Spas


Veľmi populárna vírivá vaňa Verona pre 3 osoby obsahuje 41 nerezových trysiek, zabudovaný systém samočistenia vírivky. Vírivka Verona je vybavená anatomickými pozíciami, dômyselne rozmiestnené masážne trysky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, niekoľko druhov masážnych dýz a zabudovaný audio systém.

Povrch vírivej vane je vyrobený z amerického akrylátu Lucia Arcrylic, ktorý patrí k svetovej špičke v dizajne a farebnosti. Vyniká svojou vysokou odolnosťou proti mechanickému poškriabaniu povrchu vírivky. Samozrejmosťou je UV stabilizátor materiálu garantujúci dlhú životnosť a sýtosť farieb vírivej vane Verona.

Vírivá vaňa VERONA
Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk