Ratanový nábytok na záhradu a terasu

Úvod RATANOVÝ NÁBYTOK

Ratanový nábytok na záhradu a terasu. Vysokokvalitný a odolný vstrekovaný plast s výstuhou zo skleného vlákna, ktorý odolá poveternostným vplyvom. Materiál umelý ratan s ochranou voči slnečnému UV žiareniu zabezpečí dlhodobú farebnú stálosť nábytku na záhradu a terasu. V ponuke záhradné plastové stoličky a ratanové kreslá vhodé aj na balkón, záhradné plastové stoly a stolíky a záhradné ratanové zostavy za zvýhodnenú cenu. Kvalitný ratanový nábytok do záhradných reštaurácii a barov aj pre komerčné prevádzky s vysokou záťažou.


Ratanový nábytok na záhradu


Hojdačky do záhrady so stabilnou oceľovou konštrukciou. Súčasťou je slnečník alebo strieška na hojdačku. Moderné záhradné hojdačky Orbital Vám dávajú pocit stavu beztiaže a závesné kreslo Dream Chail slúži ako záhradné lehátko alebo hojdačka pre deti. Model Double Caise je záhradná hojdačka pre dvoch. Všetky modely hojdačiek na záhradu disponujú vankúšom alebo povlakom z rýchloschnúceho polyestru. 

Hojdacia sieť pre dvoch Combo je dodávaná so stojanom a s prepravnou taškou v rôznych farebných prevedeniach. Už nemusíte hľadať dva ideálne stromy, medzi ktorú hojdacia sieť pre deti umiestniť. Celý komplet záhradnej hojdačky a hojdacej siete zmontujete behom niekoľkých minút aj bez použitia náradia. Jednoducho nastavíte pozíciu hojdačky, ktorá vám vyhovuje a vytvoríte si tak perfektné útočisko pre relaxáciu kdekoľvek na záhrade alebo v altáne.Hojdacie siete


Lehátko Aqua Biele

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk