Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Novinky
Dobierky pozastavené

Prepravné spoločnosti, ktoré využívame pre dopravu zásielok k vám, zrušili možnosť dobierok do odvolania. Dôvodom je ochrana kuriérov pred nákazou. Nebudú preberať hotovosť ani platby kartou cez terminál. Z tohto dôvodu sme na našom...

viac

NAFUKOVACIE VÍRIVKY NetSpa

Úvod NAFUKOVACIE VÍRIVKY NetSpa

NetSpa Technológia


Naši technici starostlivo optimalizovali každý aspekt tak, aby vám poskytli celý rad víriviek, ktoré sú rovnako jednoduché ako relaxačné. Naše výrobky sú bezpečné, ekonomické a ponúkajú najjednoduchší systém údržby na trhu!

Bezpečnosť

Dvojitá izolácia

Elektrická vykurovacia jednotka je zabezpečená hliníkovou vrstvou a izolačným polymérnym filmom. Táto dvojitá izolácia účinne zabraňuje nežiadúcim elektrickým výbojom.


Tri druhy ochrany proti spätnému toku

Výkonná jednotka NetSpa je vybavená tromi mechanickými ventilmi, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabránili prenikaniu vody do elektrických častí vírivky.

Ochrana pred prehrievaním


Vďaka inteligentnému programovaniu sa vykurovacia jednotka automaticky vypne, keď teplota vody presiahne 42°C.

 


Integrované napájanie diferenciálnym prúdom


Napájacia jednotka NetSpa pracuje s rozdielovým prúdom, ktorý automaticky preruší dodávku energie, aby zabránil zasiahnutiu elektrickým prúdom. Jeho prúd s nízkou intenzitou (10 mA) predstavuje najvyšší bezpečnostný štandard, ktorý je v súčasnosti k dispozícii pre nafukovacie vírivky.

Detská poistka


Stlačením tlačidiel ▲ a ▼ je možné ovládací panel uzamknúť, aby deti nemohli manipulovať s vírivkou. Odomknutie je možné opätovným stlačením tlačidiel ▲ a ▼.


Bezpečné uzamknutie


Všetky vírivky NetSpa sú vybavené izolačným krytom. Tento kryt obsahuje bezpečné západky, ktoré bránia deťom v otvorení vírivky.

“Eco Intelligent” program

Program na úsporu energie


NetSpa zaviedla do svojej riadiacej jednotky inovatívne programovanie a aby sme znížili prevádzkové náklady vírivky, vytvorili sme program „Eco Intelligent“. Zabráni sa tak nadmernej spotrebe energie vypnutím ohrievacej jednotky, keď teplota vody dosiahne požadovanú teplotu, a opätovným zahrievaním, keď teplota klesne o 2 ° C.


Optimálna izolácia


Nafukovacie vírivé vane NetSpa sú vyrobené z vystužených PVC panelov hrúbky 20 cm. Táto extra hrúbka znamená, že voda je lepšie izolovaná ako kedykoľvek predtým a po každom použití tepelne izolačný kryt, ktorý má hliníkový povlak 6 mm, ďalej bráni tepelným stratám. V kombinácii so systémom Eco Intelligent tieto dva ďalšie faktory výrazne znižujú prevádzkové náklady spojené s vírivkou.

Vírivky NetSpa

 
DODANIE TOVARU INFORMÁCIE Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk