Nafukovacie vírivky MSpa ponúkaju veľa cenovo dostupných kúpeľných zážitkov v pohodlí domova

Úvod VÍRIVKY MSpa

S nafukovacou vírivkou MSpa budete žiť na špičke dizajnu a technológie. Svetový výrobca nafukovacích víriviek a príslušenstva MSpa čerpá zo skúseností a recenzií užívateľov a využíva pokročilé technológie v oblasti elektroniky a materiálu. Kúpou nafukovacej vírivky MSpa získate vyvážený pomer kvality a ceny vírivky. V pohodlí domova si môžete užívať veľa cenovo dostupných kúpeľných zážitkov.
 

Cenovo dostupné nafukovacie vírivky MSpa

 


Pohodlné a prenosné nafukovacie vírivky MSpa.

Technológia vystuženia Rhino-Tech zaručuje mäkký interiér vírivky, poskytuje optimálny komfort a pohodlie v každej polohe a robí z vírivky útulné miesto pre relaxáciu. Priemerná hmotnosť nafukovacích víriviek MSpa je menšia ako 25 kg a preto sa ľahko prenášajú aj nafúknuté.Pohodlné a prenosné nafukovacie vírivky MSpa


Štýlové a tiché nafukovacie vírivky MSpa.

Moderný dizajn interiéru a exteriéru vírivky. Jednoduchosť a prehľadnosť ovládacích prvkov. Prívetivé farby a praktické príslušenstvo dávajú nulový priestor pre kompromis medzi dizajnom, štýlom a kvalitou víriviek MSpa. Vďaka modernej elektronickej technológii a operačnému systému sú vírivky nehlučné a dosahujú nižšiu hodnotu hluku ako 70dB, čo oceníte pri dlhej liečbe a relaxácii v nafukovacej vírivke MSpa. Štýlové a tiché nafukovacie vírivky MSpaRýchly ohrev vody v nafukovacích vírivkách MSpa.

Integrovaný systém Ozonátora dezinfikuje a udržiava vodu vo vírivke kryštalicky čistú a zabraňuje tvorbe vodného kameňa, čo oceníte následne pri údržbe čerpadla, čidiel, ohrevu vody a ostatných častí vírivky. Úsporná technológia s PTC keramickým vykurovacím telesom poskytuje 5-krát väčšiu rýchlosť prenosu tepla ako prirodzená technológia konvekcie. Výsledkom je rýchlejší a úspornejší ohrev vody vo vírivke. Teplá voda poskytuje ešte lepšie kúpeľné zážitky.
 
ygiena a ohrev vody nafukovacích víriviek MSpa


Jednoduchá manipulácia a transport.

Užívateľsky prívetivé nafukovacie vírivky MSpa. Inštalácia nafukovacej vírivky Vám zaberie 10 minút.

Užívateľsky prívetivé nafukovacie vírivky MSpa


Interaktívny ovládací panel s dotykovým LCD displejom a Ozonátor.

Od roku 2015 predstavuje výrobca MSpa vylepšenú kolekciu nafukovacích víriviek Elite a Premium s Hi-Tech technológiou. Interaktívny ovládací panel s dotykovým LCD displejom a Ozonátor s čistiacim a dezinfekčným účinkom vody v nafukovacej vírivke MSpa. Zabudovaný kompresor poskytuje reguláciu prúdu vzduchu a tým nastavenie intenzity bublinkovej masáže.

Riadiaci a kontrólny systém nafukovacích víriviek MSpa


Bublinková masáž a hydroterapia v jednom.

Na základe prieskumu a recenzií používateľov nafukovacích víriviek vytvoril výrobca MSpa kolekciu víriviek Elite, ktorá kombinuje hydromasážne trysky a bublinkovú masáž. Navyše si môžete riadiť intenzitu prívodu vzduchu priamo do hydromasážnych trysiek. Otvory pre bublinkovú masáž sú umiestnené po celom obvode vírivky a tak prúd vzduchových bubliniek masíruje celé telo. Či už hľadáte cielenú masáž na upokojenie svalov alebo kombináciu stimulujúcej bublinkovej masáže nafukovacie vírivky MSpa ponúkajú širokú škálu týchto možností.

 

Bublinková masáž a hydroterapia v jednom v nafukovacích vírivkách MSpa

 


Účelný dizajn a odolný materiál.

Nafukovacie vírivky MSpa ponúkajú príjemný a účelný dizajn. Špeciálne vyvinuté textílie sú odolné voči slnečnému žiareniu, chemickým prípravkom a odolajú vysokému tlaku vzduchu. Kombináciou farieb a materiálu nafukovacej vírivky MSpa ukážete priateľom svoj životný štýl a elegantný vkus.

Dizajn a materiál nafukovacích víriviek MSpa


Nafukovacie vírivky MSpa

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk