Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Masážne kreslo LOUNGE - čierne

Úvod MASÁŽNE PRÍSTROJEMasážne kreslo LOUNGE - čierne

Masážne kreslo LOUNGE - čierne

Komerčné masážne kreslo LOUNGE s mincovníkom v čiernej farbe

 

 

Výrobca: Hanscraft
Kód: 150270
 
Dostupnosť: na dotaz
Počet ks: 0 ks
Kúpou tohto produktu získate 1309 bodov.
1 309,- €

Masážne kreslo LOUNGE - čierne

Masážne kreslo HANSCRAFT LOUNGE rozhodne patrí medzi to najlepšie, čo možno na trhu s masážnymi kreslami určenými pre komerčné využitie nájsť. Vďaka jeho veľkej odolnosti, funkčnosťou a použiteľnosťou si už našlo svoje miesto v priestoroch obchodných centier, hotelov, wellness stredísk či letiskových halách. Použitie tohto masážneho kresla je úplne jednoduché. Po vhodení mince, ktorej veľkosť sa dá ľubovoľne nastaviť, sa kreslo automaticky uvedie do prednastavenej polohy a spustí automatickú masáž. Kreslo pracuje bez obsluhy a ani nepotrebuje žiadnu špeciálnu údržbu.


Už na prvý pohľad zaujme elegantným dizajnom. Kombinácia lesklého povrchu, hladkých kriviek čiernej a striebornej farby tak upúta oko každého klienta. Štyri masážne hlavice sa postarajú o skutočnú masáž od hlavy až k pätám vrátane masáže chrbta. To všetko zabalené do jemnej syntetickej kože a kvalitného polstrovanie.
Masážne kreslo LOUNGE má päť masážnych techník, pri ktorých je možné individuálne nastaviť nielen rýchlosť, ale aj vzdialenosť masážnych hlavíc. V manuálnom režime si môžete nastaviť bodovú (masážne hlavice sa pohybujú len na jednom mieste s možnosťou voľby rôznych masážnych techník) alebo oblastné masáž (masážne hlavice sa pohybujú v danej oblasti). Kreslo má prednastavené 2 automatické programy: RELAX a STAROSTLIVOSŤ O TELO.


RELAX program je určený pre tých, ktorí majú radi silnejšie a aktívnejšie masáž. Program STAROSTLIVOSŤ O TELO je vhodný po fyzickej námahe, uvoľní svaly v tele a zbaví nežiadúceho stresu. Masážne hlavice sa zameriavajú predovšetkým na oblasť krčnej a bedrovej chrbtice.


Masážne kreslo je tiež vybavené lymfatickou masážou stehien, zadku aj lýtok. V sedáku je integrovaná aj vibračná masáž vrátane airbagov, ktoré postupným nafukovaním a vyfukovaním príjemne uvoľňujú a regenerujú svalstvo. Sila tlaku vzduchových vankúšika rovnako ako rýchlosť vibrácií je plne nastaviteľná.


V opierke nôh sú zabudované ďalšie vzduchové vankúše. Tie sú umiestnené pre každú nohu zvlášť a to tak, že noha je postupne stláčaná z oboch strán súčasne. Vzduchová masáž nôh je obzvlášť uvoľňujúce a upokojujúce.
Veľmi dôležité pre kvalitné masáž je správna poloha tela počas masáže. Kreslo možno napolohovat jednoduchým stlačením príslušného tlačidla. Nastaviť môžete chrbtovú opierku aj opierku nôh, a to nezávisle na sebe.
Mincovník je možné nastaviť na akékoľvek mince s rôznym časovým intervalom.

 

Základné parametre masážneho kresla:

4 masážne hlavice vykonávajú masáž od hlavy až k chodidlám.
5 masážnych techník: hnetenie, shiatsu, klepanie, váľanie, súčasné hnetenie a váľanie, vibrácie.
Elektricky polohovateľné.
2 automatické programy: RELAX a starostlivosť o telo.
Nastaviteľná rýchlosť a intenzita masáže.
Veľmi komfortné masáž.
Vzduchová masáž stehien, zadku a lýtok.
Mincovník je možné nastaviť na akékoľvek mince.
Variabilná doba masáže k danej mincu.

DODANIE TOVARU INFORMÁCIE Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk