Domáce infrasauny a fínke sauny do každého priestoru. Máme pre Vás riešenie!

Úvod SAUNY

Nemáte priestor pre stavanú infrasaunu alebo fínsku saunu? Liečebné účinky infražiarenia alebo teplo fínskej pece si môžete užívať už aj v bežnom panelákovom byte, kúpeľni alebo pivnici.

Infrasauny do bytu Sauna France

 

Domáce infrasauny a fínske sauny francúzskeho výrobcu Sauna France a infrasauny Hanscraft sú špeciálne navrhnuté aj pre menšie bytové priestory. Majú v sebe zabudovaný jednoduchý systém skladania a rozkladania. Jednoducho bloky saunovej kabíny zacvaknete do seba špeciálnymi sponami. Následne zapojíte saunu do bežnej 220V zásuvky a môžete si užívať relax a blahodarné liečebné účinky saunovania v pohodlí domova.


Je pre Vás infrasauna sauna alebo fínska sauna cenovo nedostupná? Už žiadne výdavky za montážnu firmu.

Ako si zmontovať infrasaunu v pohoddlí domova


Naviac so saunami Sauna France a Hanscraft ušetríte peniaze za montážnu firmu, inštaláciu a nasťahovanie sauny do bytu. Stačí ak si na pomoc pozvete jedného priateľa a kompletná montáž sauny Vám zaberie menej ako hodinu. Sauny sa dodávajú v ľahko prenosných kartónových obaloch čiastočne zmontované. Váha jednotlivých častí je okolo 50 kg a vojdú sa do bežných dverí domu, bytu alebo a do výťahu.


Túžite po liečebných účinkoch infražiarenia celého tela, na chodidlá a lýtka? Infražiariče aj v podlahe.

Infražiariče aj v podlahe infrasauny


I keď nájdete na slovenskom trhu veľké množstvo sáun modely z našej ponuky sú vďaka počtu 6 až 11 infražiaričov veľmi obľúbeným produktom. Oproti bežne predávaným saunám v tejto cenovej kategórii majú naviac infrasauny Sauna France zabudované karbónové infražiariče aj v podlahe, z prednej a bočnej strany infrakabíny a tak liečebné účinky infražiarenia preniknú do Vášho celého tela vrátane lýtok a chodidiel.


Chcete poradiť s kúpou sauny? Na Zákazníckej linke sme pripravení Vám pomôcť.

Zákaznícka linka informácie Infrasauny a Fínke sauny

Špecialista na našej Zákazníckej linke je pripravený Vám pomôcť a poradiť. K saune získate v konečnej cene dopravu zadarmo až k Vám domou. Samozrejmosťou je 2 ročná zákonná záruka na tovar, náhradné diely a garancia vrátenia tovaru a peňazí.


 

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2020 © Nafukovacie-virivky.sk