Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Zdravotná prospešnosť víriviek

Pridané: 24.05.2016

Masážny účinok trysiek vo vírivke, spojený s liečivými vlastnosťami horúcej vody, patrí do okamihov, ktoré nechcete aby skončili. Je to naozaj príjemná záležitosť. Naše vírivky sú skvelé miesto, či už ste sami alebo máte návštevu a v neposlednom rade je to dokonalý priestor pre príjemné relaxácie spoločne s rodinou. Akonáhle začnete používať vírivky zistíte, že najlepší efekt ich používanie je dokonalé uvoľnenie po náročnom dni a akýsi myšlienkový stav beztiaže.

Napríklad spoločná dovolenka na dvore vášho domova s rodinou – všetci si budete bližšie. Budete lepšie spať, budete sa cítiť lepšie a áno, kúpeľ má tiež preukázané znovu rozdúchať pozitívne vzrušenie, ktoré sa občas vytráca vo zhonu dnešného životného štýlu.
 
Vírivé bazény liečia telo, myseľ i ducha. Zakaždým, keď ich budete používať vírivku bude to rýchla transformácia od stresu do stavu pokojnej blaženosti.
 
Artritída
Je smutné zistenie, že počet ľudí trpiacich artritídou sa neustále zvyšuje. V Európe nie sú presné výsledky štatistiky známe, však presné čísla máme od doktorov z USA:
 
Počet Američanov s artritídou alebo chronických kĺbových problémov:
rok 1985 – 35mil obyvateľov
rok 1990 – 37,9 mil obyvateľov
rok 1998 – 43mil obyvateľov (každý šiesty človek)
rok 2006 – 46mil obyvateľov (každý piaty človek)
 
Áno, naša vírivka je ideálne riešenie nápravy pre mnoho foriem artritídy. Vyššie je odkaz na cenné informácie z internetových stránok Americké Arthritis Foundation v súvislosti s hydroterapiou v teplej vody a terapiou cvičenie vo vode. Ako vždy, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom, či a aká forma terapie vo vírivke je vhodný pre vašu konkrétnu formu artritídy.
 
Cvičenie vo vírivke a liečebná Hydroterpia
Bolesti nášho každodenného života. Či už máte pocit pálenia po včerajšom intenzívnom tréningu alebo cítite pretlak a pelaste v palcoch na nohách, jedna vec je istá, čím ste starší, tým dlhšie trvá sa vyliečiť. Je upokojujúce vedieť, že hydroterapia z horúcej vírivej vane je pre Vás cestou ako neblahé účinky veku a životného štýlu vylepšiť alebo pozitívne regulovať.
 
Prvá vec, ktorú zažijete, keď vyleziete z Vašej vírivky je uvoľňujúci pocit beztiaže a pohodlia, čo nebude ľahké opustiť. Tento nový pokojný svet vám umožní pohybovať sa viac slobodnejšie as väčšou ľahkosťou.
 
Ďalšie, hydrostatické vlastnosti krvného obehu je kyselina mliečna, ktorá spôsobuje napätý pocit vo svaloch a ich pálenie.
 
Teraz popíšeme ako funguje trysková hydroterapia vo vírivke
Ak teplá voda a vzduch bombardujú vaše telo a vaše natiahnuté končatiny, chrbát na správnych miestach, dochádza k lepšej cirkulácii krvného obehu i lymfatického obehu. Vírivé vane Handcraft majú desiatky rokov skúseností s umiestnením trysiek presne tam, kde je potrebné, aby poskytli čo najväčšiu úľavu. Navyše má každá vírivka niekoľko možností prúdových konfigurácií, teda sa môžete jednoducho presunúť zo sedadla na sedadlo vedľa a ťažiť z rôznych druhov zdravotne prospešných masáží.
 
Naše vírivky sú vyrábané s vodoliečebným tryskami Relax Comfort a veľmi výkonnú radom čerpadiel. Tieto špičkové komponenty sú perfektne konfigurované pre optimálny tlak hydroterapie. Nikdy sme neverili v použití slabších čerpadiel vo vírivkách, tak ako konkurencia. Americké výskumy dokazujú, že tlak musí byť skôr silnejší, aby došlo k väčšiemu liečivému efektu. Vždy sme sa snažili presvedčiť našich zákazníkov, že je lepšie tlak ubrať priamo na tryskách, ako ľutovať nákupu vírivky, ktorá je poddimenzovaná. Od šetrné terapiu k intenzívnej, hydromasáž víriviek Hanscraft je bezkonkurenčná.
 
Hlboký spánok
Prebúdzate sa s únavou? To spôsobuje menšiu chuť do dňa a znižuje to produktivitu v práci. To samozrejme spôsobuje, že sa budete snažiť, dohnať zajtra to, čo ste dnes nestihli. Toto je krásny príklad začiatku stresového kolotoča dnešných dní. Je prirodzene znepokojujúce prirodzene spôsobí, že následkom tohto máte nepokojné spanie generujúce úplne nový deň, kedy musíte doháňať včerajšie straty. Je to začarovaný kruh, ktorý sa musí napraviť. Ale ako? Našou vírivkou – zaisťuje potrebnú fyziologickú zmenu vášho bežného dňa v kombinácii s funkčnou vodoliečbou.
 
Vírivka uvoľňuje telo, ktoré potom umožňuje rovnakým spôsobom uvoľniť aj myseľ. Použitie víriviek tesne pred spaním umožňuje telu sa maximálne uvoľniť a spať veľmi hlbokým spánkom, kedy si skutočne oddýchnete. Naši zákazníci sú toho dôkazom. Pri kontakte s nimi potvrdzujú, že tak hlbokým spánkom, ako po použití vírivky, nespali už dávno.
 
Anti-stresová terapia vo vírivke
Pri uvážení všetkého stresu a napätia dnešných hektických dní je na pováženie, keď je jedinec prirodzene zdravie. Nepriaznivé účinky stresu sú ako naozaj vytrvalý nepriateľ, ktorý Vás síce pomaly, ale celkom iste raz dobehne. Je dobré vedieť, že pobytom v Handscraft vírivke, tento neblahý účinok stresu a napätia uvoľňujete.
 
Nasledujúce choroby sú veľmi často spojené so stresom a je to jedna z hlavných príčin:
 – Úzkostné stavy, depresie, vysoký krvný tlak, a kardiovaskulárnych ochorení, niektoré ochorenia zažívacieho ústrojenstva, niektoré druhy rakoviny, a dokonca aj proces starnutia sám o sebe.
 – Stres tiež zvyšuje frekvenciu a závažnosť migrény, fázy astmy a kolísanie hladiny cukru v krvi u diabetikov.
Pravidelné používanie vírivej vane Hanscraft všetkým užívateľom uvoľňuje myseľ a umožňuje nevyhnutnú prestávku dať si veci do priamych súvislostí. Máte ľudí, ktorí Vás milujú? Máte ľudí, ktorých milujete Vy sám? Mám ľudí, ktorí sú v mojom živote, a ktorí by Vám kedykoľvek pomohli? Človek môže lepšie plánovať svoj deň a zásadné kroky, keď je mozog oddýchnutý, relax a vidí čisto “tu a teraz”. Inými slovami, naša vírivka je miesto, kam musíte ísť pre Váš drahocenný “oddychový čas”. Preskupiť a plánovať. Koniec koncov, každý potrebuje oddychový čas bez ohľadu na to, koľko mu je.
 
Rodinná terapia vi vírivej vani
Jedálenský stôl. Skvelé miesto pre zhromažďovanie rodiny a pre diskusie o denných udalostiach. Pre mnoho rodín, ktoré majú aktívny a spoločný rodinný plán a deň plný nekonečných športy, záujmových krúžkov alebo výletov je vírivka príjemným doplnkom. Pre ľudí, ktorí sa stravujú nezdravo, napríklad vo Fast foodoch a nemajú čas samy na seba, ani na rodinu je vírivá vaňa takmer nevyhnutnosťou. Čas kedy je rodina spolu je naozaj vzácny. Čakanie na desiatu, jedenástu hodinu večer, aby sa po televíznom programe mohlo ísť do postele jednoducho nedáva zmysel. Okrem hromadného zhromažďovanie okolo televízora, je veľmi ťažké stráviť čas spoločne, obzvlášť v dnešných dňoch. A to je práve zle.
 
Táto situácia bola do dnešného dňa. S vírivou vaňou zistíte, že utmelení Vašej rodiny dohromady nie je až tak ťažké, keď si môžete dopriať naozaj nádherných okamihov vo Vašej vírivke. Všetci ocenia výhody vírivky, každý člen rodiny má radšej niečo iné, však asi tušíme, že všetky deti bavia sa kúpať a naopak rodičia zase ocenia stresovú terapiu, kedy zabudnú na náročný deň v práci. Je to proste zábava. A čo je najdôležitejšie? Všetci sedíte v intímnom prostredí a v úplne uvoľnenom stave. Napätie je preč a zistíte, že deň každého z Vás bol vlastne celkom zábavný. Vaša Hanscraft vírivka nahradí váš jedálenský stôl, ktorý nebude jediným miestom, kde sa zídete. Veríme, že poskytujeme príjemnú alternatívu k záchrane cenného času stráveného s rodinou a nahrádzame Vaše spoločné návštevy Fast foodu niečím zdravším a zábavnejším.
 
Terapia pre pár vo vírivke
Nie je to len “krysí závod” v práci, čo Vás môže trápiť. Život rozhodne má svoje vzostupy a pády. Pre väčšinu z nás, ktorí majú to šťastie, že sme našli životného partnera, veríme, že je možné svoje problémy zdieľať a vyriešiť spoločne. A platí to práve o rodinných a vzťahových záležitostiach, pretože vzťahy rozhodne majú tiež svoje vzostupy a pády. V Hanscrafte sme si položili otázku: “Je to naozaj možné riešiť zásadné rodinné alebo vzťahové záležitosti vo vírivej vani?” Áno, rozhodne,  je to príjemné miesto pre pokojné rozhodovanie a pravdivé rozhovory, o tom čo Vás trápi. Veríme, že práve tu si nájdete vhodný čas pre čistý a pokojný rozhovor o dôležitých veciach, ktorom Vás môžu navzájom trápiť.
 
S vašou vírivkou nájdete skutočný únik zo dňa. Základné pravidlá sú jednoduché. Hovorí sa o financiách, rodinných príslušníkoch, o priateľoch alebo o tom, čo je potrebné urobiť. Sústredíte sa na náročné problémy, vnímate jeden druhého inak a znovu sa dostanete do toho, čo vás dvoch priviedlo dokopy a ako ste sa zoznámili. Nalejte si čistého vína a oživte romantiku. Koniec koncov, je jednoduchšie čeliť nástrahám denného sveta vo dvoch.

Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Otváracie hodiny

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2022 © Nafukovacie-virivky.sk