Záhradná sprcha so solárnym ohrevom šetrí elektrickú energiu

Pridané: 24.05.2016

Záhradné sprchy so solárnym ohrevom slúžia na získanie teplej vody s využitím alternatívneho zdroja energie – slnečného žiarenia. Samozrejmosťou kvalitnej domácej sprchy je atraktívny dizajn v antracitovom prevedení a chrómované ovládacie prvky. Voda v bazénovej sprche sa ohrieva slnečnou energiou v akumulačnom zásobníku, ktorý je zároveň solárnym kolektorom a samonosnou konštrukciou.

Záhradná sprcha pre ohrev vody je nevyhnutným doplnkom všetkých typov rodinných bazénov, výhodným, lacným a pohodlným zdrojom teplej vody v rekreačných objektoch, v záhradkárskych kolóniách, u malých športových zariadeniach a v záhradách rodinných domov.

Pri slnečnom počasí dosahuje teplota vody v zásobníku záhradnej sprchy až 65 ° C. Preto je dobré pustiť najskôr studenú vodu a domixovat teplou vodou na požadovanú teplotu. Všetko je veľmi jednoduché. Solárna srcha k bazénu je vybavená klasickou pákovou batériou akú poznáte z kúpeľní. K pohodlnému používaniu potrebujete iba prívod studenej vody. Solárne sprchy sa napájajú hadicou priskrutkovanou ku kohútu zásobníka.
 
Talianske záhradné prchy
 
Solárne sprchy slúžia k ohrevu vody pomocou slnečnej energie. Zariadenie obsahuje zásobník vody v objemoch 20 i, 30 l, 75 l vďaka ktorej sa voda vo vnútri ohrieva prirodzeným a beznákladovým spôsobom. Ohrev vody za pomocou slnečnej energie je najefektívnejší a najekologickejší spôsob, ktorý si môžete zvoliť. Slnečné lúče, ktoré sa do steny zásobníka opierajú, sú samozrejme úplne zadarmo na rozdiel od akéhokoľvek iného spôsobu ohrevu.

Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO ......... 10:00 - 13:00
NE ......... Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2019 © Nafukovacie-virivky.sk