Osvedčená bazénová chémia Hanscraf pre nafukovacie vírivky a vírivé vane

Pridané: 31.05.2017

Značkový výrobca Hanscraft uviedol na trh originálnu bazénovú chémiu pre nafukovacie vírivky a vírivé vane, pretože vznikla potreba špeciálnej starostlivosti úpravy vody, kde nemožno používať chémiu určenú len pre bazény. Chémia Hanscraft Spa je vhodná pre súkromné a aj komerčné vírivé bazény, mobilné nafukovacie vírivky a vírivé vane.

Originálna chémia Hanscraft do vírivky obsahuje látky, vďaka ktorým sa môže predĺžiť zachovanie farieb povrchu akrylátu vírivej vane alebo PVC fólie nafukovacej vírivky. S výrobkom Hanscraft Spa bude mať Vaša nafukovacia vírivka alebo vírivý bazén zaručene dlhšiu životnosť.

 

Osvedčená bazénová chémia Hanscraf pre nafukovacie vírivky a vírivé vane

 

Bohatá paleta ponuky profesionálnej chémie pre úpravu a údržbu vody vo vírivkách obsahuje prípravky na zvýšenie alebo zníženie hodnôt pH, chlórové tablety do vírivky na dezinfekciu vody, prípravky na odstránenie rias, vírusov a plesní vo vírivke, jednoduchý mechanický dávkovač chlórových tabliet, multifunkčné prúžky na testovanie kvality vody vo vírivke a v neposlednom rade špeciálne čističe povrchu vírivých vaní. Hanscraft Spa ponúka aj špeciálne výhodné balíčky chémie do vírivky a veľké výhodné balenia chémie do vírivej vane, s ktorými jednoducho odštartujete starostlivosť o bazénovú vodu vo Vašej novej vírivke. Vyberte si z našej ponuky v sekcii Bazénová chémia do vírivky.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO ......... 10:00 - 13:00
NE ......... Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2019 © Nafukovacie-virivky.sk