Kúpeľ vo vírivej vani je relaxačný zážitokPridané: 29.05.2016

Vírivka je špeciálna kategória rodinných bazénov. Nie je určená na plávanie, pretože má pomerne malé rozmery. Štandardný priemer vírivky je 1,5 až 2 metre a hĺbka okolo 60 cm. Slúži predovšetkým k relaxácii a hydromasáži vodnými tryskami alebo perličkovou masážou. Výhoda víriviek je ich malý obsah vody. Všetky druhy víriviek sú dodávame ako celok, vrátane masážneho vodného a vzduchového čerpadla. Stačí virivý bazén umiestniť na miesto a zapojiť do elektriny 230V alebo 380V.


Vírivé bazény

Vírivé vane sa predávajú v rozličných prevedeniach. Pri výbere typu vírivého bazéna si overte vždy nosnú konštrukciu vírivky. Mala by byť samonosná z pevného laminátu s dostatočnou hrúbkou, ktorá nepotrebuje vnútornú penovú výplň. Tenšie nesamonosné laminátové škrupiny sú síce lacnejšie ale potrebujú vyplň penou. To prináša problémy, pretože všetky vnútorné časti sú neprístupné, obalené penou a následná oprava a servis je časovo náročný a zbytočne sa predražuje.

Inštalácia samonosnej vírivej vane s pevného laminátu je jednoduchá a domáca vírivka môže byť umiestnená kdekoľvek. Lacné vírivé bazény s nesamonosnou konštrukciou vyžadujú betónový základ.  Vírivú vaňu možno zabudovať do interiéru domu alebo zimnej záhrady a vytvoriť si domáce wellness. Existujú aj vonkajšie vírivky konštruované až do - 20 ° C.

Zabudovanie víriviek do roviny s terénom sa neodporúča. Následný servis sa vám predraží vzhľadom k neprístupnosti k vnútornému technologickému vybaveniu a čerpadlám vírivého bazéna a vznikajú aj problémy s vypúšťaním bazénovej vody.

Ak sa rozhodnete kúpiť vírivú vaňu oceníte dokonalý relaxačný zážitok v kľudnom prostredí domova. S kombináciu infrasauny alebo fínkej sauny si vytvorte domáci wellness, ktorý sa stane miestom odpočinku pre celú rodinu.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO ......... 10:00 - 13:00
NE ......... Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2019 © Nafukovacie-virivky.sk