Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Energeticky úsporná vírivá vaňa Aurora Home Exlusive

Pridané: 15.02.2017

Americká vírivá vaňa Aurora Home Exlusive s výškou iba 78 cm, ktorú nasťahujete dverami s 80 cm zárubňou. Malá hmotnosť vám umožní umiestniť vírivú vaňu v naozaj zložitých priestoroch. Plusom je doživotná záruka na škrupinu tejto vírivky ako u všetkých modelov Viking Spas.

Americká vírivá vaňa Aurora Home Exlusive s výškou iba 78 cm, ktorú nasťahujete dverami s 80 cm zárubňou. Malá hmotnosť vám umožní umiestniť vírivú vaňu v naozaj zložitých priestoroch. Plusom je doživotná záruka na škrupinu tejto vírivky ako u všetkých modelov Viking Spas.

Špeciálne vyrobený model vírivej vane má rovnaké vlastnosti ako štandardné hlboké americké vírivé vane Viking Spas. Zníženie rozmeru na tejto novej vírivke sa týka iba pochôdznej zóny a všetky pozície ostali rovnako hlboké ako v štandardných vírivkách Viking Spas. Zostal aj rovnaký výkon všetkých trysiek, dlaňových trysiek a 99,9% všetkého vybavenia. Zmenšil sa iba objem vody a znížila sa celková výška vane. Aj vďaka tomuto sa Vám zefektívni ohrev vody a kúrenie bude ohrievať o nejakých 100 l vody menej. Zefektívni sa tým celá termodynamika ohrevu.

Vírivá vana Viking Spas úsporná
 
Vírivá vaňa Aurora Home Exlusive od popredného amerického výrobcu Viking Spas je určená pre 3 osoby. Obsahuje 2 miesta na sedenie a 1. ležadlo. 31 vzduchových trysiek poháňa dvojrýchlostné čerpadlo. Materiál škrupiny je Soft-Touch II, USA s protišmykovým bezpečnostným povrchom a doživotnou zárukou.

Viking Spas je jeden z najväčších amerických výrobcov víriviek a teda aj na svete. Špecializuje sa na patentovaný materiál Soft Touch, čo je špeciálne vyvinutý druh termoplastu na výrobu škrupín víriviek, ktorý má perfektné protišmykový efekt a hlavne odolnosť. Vďaka tomu je u týchto vírivých bazénov garantovaná doživotná záruka na škrupinu. Debnenie vírivých vaní je vyrobené z odolného a pritom ľahkého plastu Wika Shield, ktorý je veľmi odolný voči UV žiareniu a dizajnovo ho takmer nespoznáte od pravého dreva. Veľkou výhodou vírivých vanú Viking Spas je ich nenáročnosť na elektrické pripojenie, jedná sa o jednofázové pripojenie 230V, teda aj jednoduchá inštalácia a spoľahlivý chod!

Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Otváracie hodiny

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2022 © Nafukovacie-virivky.sk