Návody a katalógy

Uživateľský manuál k nafukovacím vívirikám MSpa

Špecifikácia bublinkovej vírivky, obsah balenia výrobku, inštalácia nafukovacej vírivky, funkcie riadciaceho panela, údržba vody vo vírivke a odporúčané chemické prostriedky, vyčistenie a ukladnenie vírivky.

viac
Uživateľký manuál infrasauny France Sauna

Balenie ifrasauny, inštrukcie montáže štvorcovej a rohovej infrasauny, pripojenie infražiaričov, zapojenie audio systému a ovládacieho panela, inštalácia kyslíkového iozinátoru v ifrasaune.

viac
Katalóg záhradný nábytok Siesta Exclusive

Stiahnite si originalny katalóg vo formáte PDF záhradný nábytok Siesta Exclusive z umelého ratanu s rozmermy a špecifikáciou produktov.

viac
Katalóg Infrasauny a fínke sauny Sauna France

Stiahnite si katalóg vo formáte PDF domáce infrasauny a fínske sauny, kde nájdete odborné a technické informácie k jednotlivým produktom priamo od výrobcu.

viac
Návod na ošetrenie vody vo vírivke

Návod na ošetrenie vody vo vírivke pred a počas kúpacej sezóny. Praktické a zrozumiteľné rady akú chémiu a v akom čase pridať do vody vo vírivke aby ste zabránili problémom so znečistením vody a predĺžili tak životnosť záhradnej vírivky alebo vírivej vane.

viac
Riešenie problémov s kvalitou vody vo vírivej vani

Odborný návod ako vyriešiť problémy s kvalitou vody vo vašej vírivke. Rady tipy a praktické riešenia ako udržať čistú vodu vo vírivej vani pri znečistení a aku chémiu pre vírivky používať.

viac
Čistenie, údržba a uskladnenie nafukovacej vírivky

Čistenie, údržba a uskladnenie nafukovacej vírivky je jednoduché a zvládne to každý podľa video návodu na týmto článkom. Kartušové filtre sa môžu upchať minerálnymi časticami alebo kalcifikátmi z tvrdej vody, čo môže viesť k zníženiu prietoku vody. Čistite filtre vo vírivke každé 2 až 3 týždne prúdom vody a dôkladne odstráňte všetky nečistoty v záhyboch filtra. Doporučujeme zakúpiť aj kvalitnú chémiu pre vírivky a...

viac
Montáž nafukovacej vírívky

Video návod Vám ukáže montáž nafukovacej vírivky. Vďaka jednoduchému mechanizmu Vám inštalácia mobilnej vírivky na záhrade zaberie približne 10 až 15 minút.  Mobilnú vírivku rozbaľte a zapojte do elektrickej zásuvky. Po následnom napojení na prepojovaciu hadicu sa nafukovacia vírivka počas chvíle nafúkne doslova pred Vašimi očami. Vírivku naplňte vodou. Postupujte presne podľa návodu a užívajte si bublinkovú masáž priamo u Vás doma.  

viac
Montáž infrasauny

Video návody ukazujú svojpomocnú montáž infrasauny za necelých 18 minút. Infrasauna a celé ovládanie riadiaceho panelu sauny je ľahko ovládateľné. Nastaviť si môžete výkon jednotlivých infražiaričov infrasauny na rôzne úrovne, teplotu, zapnúť a vypnúť vnútorné svetlo alebo pustiť MP3 z USB a FM rádio.

viac
Nafukovacie-vírivky.sk Služby Otváracie hodiny Zákaznícka linka

Obchodné podmienky
Vrátenie tovaru
Reklamačný formulár
Kontakt

Zákaznícke služby
Ako nakupovať
Návody a katalógy

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO ......... 10:00 - 13:00
NE ......... Zatvorené

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2019 © Nafukovacie-virivky.sk