Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Návody a katalógy

Uživateľský manuál k nafukovacím vívirikám MSpa
Pridané: 11.03.2017

Špecifikácia bublinkovej vírivky, obsah balenia výrobku, inštalácia nafukovacej vírivky, funkcie riadciaceho panela, údržba vody vo vírivke a odporúčané chemické prostriedky, vyčistenie a ukladnenie vírivky.

viac
Uživateľký manuál infrasauny France Sauna
Pridané: 10.03.2017

Balenie ifrasauny, inštrukcie montáže štvorcovej a rohovej infrasauny, pripojenie infražiaričov, zapojenie audio systému a ovládacieho panela, inštalácia kyslíkového iozinátoru v ifrasaune.

viac
Katalóg záhradný nábytok Siesta Exclusive
Pridané: 10.03.2017

Stiahnite si originalny katalóg vo formáte PDF záhradný nábytok Siesta Exclusive z umelého ratanu s rozmermy a špecifikáciou produktov.

viac
Katalóg Infrasauny a fínke sauny Sauna France
Pridané: 10.03.2017

Stiahnite si katalóg vo formáte PDF domáce infrasauny a fínske sauny, kde nájdete odborné a technické informácie k jednotlivým produktom priamo od výrobcu.

viac
Návod na ošetrenie vody vo vírivke
Pridané: 10.03.2017

Návod na ošetrenie vody vo vírivke pred a počas kúpacej sezóny. Praktické a zrozumiteľné rady akú chémiu a v akom čase pridať do vody vo vírivke aby ste zabránili problémom so znečistením vody a predĺžili tak životnosť záhradnej vírivky alebo vírivej vane.

viac
Riešenie problémov s kvalitou vody vo vírivej vani
Pridané: 10.03.2017

Odborný návod ako vyriešiť problémy s kvalitou vody vo vašej vírivke. Rady tipy a praktické riešenia ako udržať čistú vodu vo vírivej vani pri znečistení a aku chémiu pre vírivky používať.

viac
Čistenie, údržba a uskladnenie nafukovacej vírivky
Pridané: 10.03.2017

Čistenie, údržba a uskladnenie nafukovacej vírivky je jednoduché a zvládne to každý podľa video návodu na týmto článkom. Kartušové filtre sa môžu upchať minerálnymi časticami alebo kalcifikátmi z tvrdej vody, čo môže viesť k zníženiu prietoku vody. Čistite filtre vo vírivke každé 2 až 3 týždne prúdom vody a dôkladne odstráňte všetky nečistoty v záhyboch filtra. Doporučujeme zakúpiť aj kvalitnú chémiu pre vírivky a...

viac
Montáž nafukovacej vírívky
Pridané: 10.03.2017

Video návod Vám ukáže montáž nafukovacej vírivky. Vďaka jednoduchému mechanizmu Vám inštalácia mobilnej vírivky na záhrade zaberie približne 10 až 15 minút.  Mobilnú vírivku rozbaľte a zapojte do elektrickej zásuvky. Po následnom napojení na prepojovaciu hadicu sa nafukovacia vírivka počas chvíle nafúkne doslova pred Vašimi očami. Vírivku naplňte vodou. Postupujte presne podľa návodu a užívajte si bublinkovú masáž priamo u Vás doma.  

viac
Montáž infrasauny
Pridané: 10.03.2017

Video návody ukazujú svojpomocnú montáž infrasauny za necelých 18 minút. Infrasauna a celé ovládanie riadiaceho panelu sauny je ľahko ovládateľné. Nastaviť si môžete výkon jednotlivých infražiaričov infrasauny na rôzne úrovne, teplotu, zapnúť a vypnúť vnútorné svetlo alebo pustiť MP3 z USB a FM rádio.

viac

Otváracie hodiny

PO - PIA  10:00 - 17:00
SO - NE   Zatvorené

Zákaznícka linka

Tel: 02/526 254 01
Email: info@shopmarket.sk
 
Copyright 2014 - 2023 © Nafukovacie-virivky.sk